Regulaminy

Regulamin konkursów:

Musisz mieć zgodę rodziców jeżeli chodzi o wysyłanie danych osobowych i odbieranie paczek.Nie oszukuj. Ten kto oszukuje,od razu wypada.Nie możesz wypisywać się z konkursu w którym wziąłeś udział.Aby zgłosić się do konkursu, musisz być obserwatorem bloga.Na jedną osobę przypada jedna próba wygrania danej nagrody.Po wygraniu, należy zgłosić się do osoby organizującej konkurs.
Na zgłoszenie się masz tylko tydzień!!!
Zgłoszenia przyjmowane są pod postem w którym było o nim mowa.


Główny regulamin bloga:

-Nie bijemy się,
-Nie używamy brzydkich słów,
-Nie obrażamy innych obserwatorów,lub właścicieli,
-Nie używamy słów i obrazków erotycznych.
Za spam,(łańcuszki,klątwy,itp.) od razu wpisuję na listę osób ignorowanych*.

Lista osób ignorowanych- Te osoby nie mogą uczestniczyć w konkursach,losowaniach,metamorfozach,itp.


Lista osób ignorowanych:

Brak.

Ty możesz się tam znaleźć!